ÖVRIGT / Mattor / Textiltryck 5064006
nr 506 4006
Textiltryck
'SB 10-1' AB Linnevaror, Lund Sverige 1950-tal, linnetryck med typiskt 50-talsmönster, längd ca 440 cm, 120 cm bredd, märkt med prislapp: 'Aktiebolaget Linnevaror Lund SB 10-1', nytt oanvänt tyg från 1950-talet
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 januari 2008
kl 17:07:15
300 kr
600 kr
850 kr
750 kr